debaraua lu' niku
Pagini
Pagina de pornire
vaz&auz
cacareze de cauciuc
despre mine, fabrici & limuzine
altzi ochi
tele cinema lovit la operatzie
oi vide'o pin' n'oi mai pute'o
GIF-tuială & crăpelnitză
mardale
am feisbuc, deci nu exist...
CORNEL CHIRIAC
Se afișează postările cu eticheta
BASESCU E UN DIKTATOR RATAT (nm)
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
BASESCU E UN DIKTATOR RATAT (nm)
.
Afișați toate postările
joi, 6 ianuarie 2011
il cheama luca!
BRAVO
LUCA
!
un pas mic pentru luca, un pas
URIAAAASh
pentru ce'a
mai ramas din dignitatea
de memru
al partidului
lu'
crin
fost
penele
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)