Se afișează postările cu eticheta BASESCU E UN DIKTATOR RATAT (nm). Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta BASESCU E UN DIKTATOR RATAT (nm). Afișați toate postările

joi, 6 ianuarie 2011

il cheama luca!

BRAVO  

un pas mic pentru luca, un pas 
URIAAAASh  
pentru ce'a
mai ramas din dignitatea
de memru 
al partidului
lu'
crin 
fost
penele