debaraua lu' niku
Pagini
Pagina de pornire
vaz&auz
cacareze de cauciuc
despre mine, fabrici & limuzine
altzi ochi
tele cinema lovit la operatzie
oi vide'o pin' n'oi mai pute'o
GIF-tuială & crăpelnitză
mardale
am feisbuc, deci nu exist...
CORNEL CHIRIAC
Se afișează postările cu eticheta
muzica de tarani
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
muzica de tarani
.
Afișați toate postările
duminică, 5 iulie 2009
neste tzarani
old bet blues
din santana care se mai poate asculta
buddy guy &carlos santana
ca tot se zice ca'i p'in capitala durerilor noastre in cur, azz noapte...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)