debaraua lu' niku
Pagini
Pagina de pornire
vaz&auz
cacareze de cauciuc
despre mine, fabrici & limuzine
altzi ochi
tele cinema lovit la operatzie
oi vide'o pin' n'oi mai pute'o
GIF-tuială & crăpelnitză
mardale
am feisbuc, deci nu exist...
CORNEL CHIRIAC
Se afișează postările cu eticheta
balc
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
balc
.
Afișați toate postările
luni, 24 ianuarie 2011
moment poetic: banciu&stanescu desp'e balc
printzu' sturdza il bate, la mustatza, pe vanghele
“Și în acest an va fi foarte foarte bine. Sunt aici oameni foarte bine văzuți în toată Europa, care au venit la Balc să se întâlnească. Cel puțin mai sunt câțiva care mai vin în mizeria pe care o avem în țara asta. Vin și este un foarte bun PR făcut de domnul Țiriac, chiar dacă e făcut la vânătoare și știu că nu vă place”, a declarat prințul Sturdza înainte de prima partidă de astăzi. “Uite că se poate și în România. E cea mai bună vânătoare organizată în Europa, într-un țarc. Și țarcul e foarte mare, așa că mistreții au toate șansele să scape”
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)