Se afișează postările cu eticheta bani bani bani bani. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta bani bani bani bani. Afișați toate postările

luni, 24 ianuarie 2011

luni, 19 aprilie 2010

ţi se cășunește că s'ar putea sa ţi se 'ntimple

in alta lume.
mai dreapta si mai buna.
in care tu ai inventat foraibarul adaptat la laptoape.
si te'ai umplut, cinstit, de bani.
si bunu' gust te'a dat afara din vechea garsonera, confort aproximativ, din vitan birzesti.
si te'a obligat sa'tzi faci un, un, cum sa'i spun ?
viloi de neam prost ?
e prea grandios sa fie doar atit.
ca asta de mai jos...


vazut, si placut ! pe dianasinger.ro