debaraua lu' niku
Pagini
Pagina de pornire
vaz&auz
cacareze de cauciuc
despre mine, fabrici & limuzine
altzi ochi
tele cinema lovit la operatzie
oi vide'o pin' n'oi mai pute'o
GIF-tuială & crăpelnitză
mardale
am feisbuc, deci nu exist...
CORNEL CHIRIAC
Se afișează postările cu eticheta
batz show
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
batz show
.
Afișați toate postările
vineri, 6 august 2010
risu' plinsu'
ce s'ar fi'ntimplat daca'l suna udroaica pe base in timp ce'si calca slipu'
vaz ca nici
dom' badea
n'a renuntzat la tonomatzi...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)