Se afișează postările cu eticheta batz show. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta batz show. Afișați toate postările

vineri, 6 august 2010

risu' plinsu'

ce s'ar fi'ntimplat daca'l suna udroaica pe base in timp ce'si calca slipu'

vaz ca nici dom' badea n'a renuntzat la tonomatzi...