ce s'ar fi'ntimplat daca'l suna udroaica pe base in timp ce'si calca slipu'
vaz ca nici dom' badea n'a renuntzat la tonomatzi...
Se afișează postările cu eticheta de ce batzi clopotele maestre ?. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta de ce batzi clopotele maestre ?. Afișați toate postările
vineri, 6 august 2010
duminică, 29 noiembrie 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)