Se afișează postările cu eticheta de ce batzi clopotele maestre ?. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta de ce batzi clopotele maestre ?. Afișați toate postările

vineri, 6 august 2010

risu' plinsu'

ce s'ar fi'ntimplat daca'l suna udroaica pe base in timp ce'si calca slipu'

vaz ca nici dom' badea n'a renuntzat la tonomatzi...

duminică, 29 noiembrie 2009

momente vesele cu victor rebenciuc



doozeci de ani mai tirliu...