"multzamita" lu' marius oprea, precum si
remarcii lui foarte plastice desp'e noa 'mpreunare antonescu, devenit antenescu p'in casatorie, si felics voiculescu, am parte de zeci de accesari 'ntimplatoare ce cauta, de fapt, detalii asupra unei traume fiziologice teribile.
le declar nule!
fara vreo legatura cu asta, profit de ocazie pentru a ma recuza de la orice manopera electiva in legatura cu
asa zisa mea nominalizare, de catre neste persoane absolut stimabile, si chiar "dragutze", indiferent ca's situate de o anumita parte a spectrului poulitic, la un fel de concurs a carui jurizare cade incluziv "in sarcina" fostului "EL INSUSI" adrian nastase, zis si bombo (nu ca m'ar paste f'un pericol!).
si p'astea le declar tot nule...