Se afișează postările cu eticheta sa-ti fie rusine - traian basescu. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta sa-ti fie rusine - traian basescu. Afișați toate postările

vineri, 17 aprilie 2015

"nimic nu e gratis",
băsescu la hoandrăleală,
in seara asta,
cu zuzuca tot la zuhaus

octavian hoandra ii toarna, de peste zece ani, mii de kilotone de mui lui basescu, din orice pozitzie, fiind exemplarul cel mai ilustrativ al uselismului, pe filiera seresista, nu stiu daca si sereista, pe care il putea gasi gusa prin ograda.

nu stiu de ce, dar am vaga banuiala ca, in seara asta, se va intzelege foarte bine cu invitatul sau, fostul presedinte al romuniei, traean basescu, cel putzin pe teme care tzin de anticoruptzica cea cruda si nedreapta, pentru ca domnul hoandra, in putzinele momente in care am reusit sa'l urmaresc, avea tendintza plingacioasa a magistrului cristoa, in ceea ce'i priveste pe urmaritzii si pe mai mult sau mai putzin inchisii penal.

domnul basescu in lupta cu justitzia
luatzi'i de pe mine ca'i sparg!




ps.

"dumneavoastră înșiși, domnule președinte"
                                                         
                                                       iulian leca, analist de provincie


Лека нощ деца!

joi, 2 octombrie 2014

"Să-ţi fie ruşine Traian Băsescu!"

am auzit ca si aia de labe unu au inceput sa miriie, ba, unii dintre ei, chiar sa muste mina care'i hraneste???




Nu m-am uitat la teve. Ce-a zis doamna Elena Udrea?