nu stiu de ce, dar am vaga banuiala ca, in seara asta, se va intzelege foarte bine cu invitatul sau, fostul presedinte al romuniei, traean basescu, cel putzin pe teme care tzin de anticoruptzica cea cruda si nedreapta, pentru ca domnul hoandra, in putzinele momente in care am reusit sa'l urmaresc, avea tendintza plingacioasa a magistrului cristoa, in ceea ce'i priveste pe urmaritzii si pe mai mult sau mai putzin inchisii penal.
domnul basescu in lupta cu justitzia
luatzi'i de pe mine ca'i sparg!
ps.
"dumneavoastră înșiși, domnule președinte"
iulian leca, analist de provincie
Лека нощ деца!

