se întreabă esopicu' aligica.
eu zic să bage și mai multa mămăligă cu incomensurabil de multă brînză.
william brinză,
acest richard inima de leu (și alte valute liber convertibile) al ARD-eistilor.
pe care labe unu, evz și alte "medii prietenoase" îl popularizează "la disperare", absolut dezinteresat, bănuiesc, altfel nici că te'ai putea gîndi la ceva necurat în legătură cu emisia pe care o are programată bădin, diseară (sîmbată seară, 23.11.2012), tooocmai de la madrid (fiefu' lu' wilhelm brîndză ăsta).
să făcem totu', cămarazi!
măcar acu', pînă n'am ajuns în al doi'spelea ceas!
oglinjoara 2 hours ago
@Bleen Din păcate, MRU are orice - minte, cultură, decenţă, patriotism, loialitate... numai coaie - nu.
ps:
s'a 'ntors ciocazanu, ca tot fu vorba d'espagnia brinzoasa ceva mai sus!
s'o fi saturat?
pps:
iata'l pe dom' mareșahlu' ca vine el c'un ghiont rezonabil adresat posibililor boicotaci ard-eisti:
Antonescu: USL sub 50% înseamnă eşecul proiectului politic şi îmi dau demisia din fruntea PNL
ghiont care, dac'ar fi luat in serios (da' cine'l mai ia in serios p'asta?), ar putea fi resimtzit ca revigorant si d'o serie de liberali ramasi intregi la cap, citzi or mai fi












































