iata ca "datorita" (sau, pentru banciu, din cauza) unei defectziuni (care ne'a dat ocazia s'ascultam unele discutzii ce, in mod normal, n'ar fi trebuit sa fie difuzate pe post) produse in cursul zilii d'azi, am aflat ca banciu are o fimee "in spate"!
misoginul banciu are p'una, probabil "producatoare" (sa nu luam decit primul sens al cuvintului in cauza), care'i face trebile "murdare", adica'i baga p'unu si p'altu la tiliphon, sa "dialogheze" cu el, lucru de neconceput pe vremuri.
asa a ajuns mircea lucescu sa converseze cu banciu!
pe bune!
ca orice contzopist al radioului, banciu a inceput sa faca gimbuslucuri, c'altfel nu'i mai prinde pe mushterii, cu producatoare cu tot
unde sint vremile in care banciu, alaturi de stanescu, stergea pe jos cu "nea mircea", in lipsa?
andy stanescu, respekt, domnule, iata ca producatoarea tzi'a mincat capu!

